Usługi - Holz - wycinka drzew wynajem podnośnika

Przygotowanie działek zaniedbanych pod budowę na których jest znaczne zakrzaczenie, zalesienie oraz gdzie występują samosiewki. W pierwszej fazie usuwamy drzewa w celu pozyskania materiału, następnie przystępujemy do wycinki materiału poniżej 8 cm w obwodzie. Pozostałości składowane są w hałdach i zgodnie z życzeniem klienta pozostawione, wywiezione lub zniszczone.

Usuwanie korzeni poprzez okopywanie polega na przeprowadzeniu wykopu wokół korzenia za pomocą mini koparki i wydobycie celem przyspieszenia rekultywacji terenu i przywróceniu działki do użytku.

Opoczno Mini koparka wynajem. Dodatkowo proponujemy na terenie powiatu przysuskiego, Przysucha wynajem koparki lub mini koparki do prac ziemnych przy wykopie fundamentów, instalacji sanitarnych szamba, linii gazowej, wykopy kanalizacji, budowy płotów, czyszczenia rowów oraz innych prac budowlanych.  

Wynajem rębaka posiadamy profesjonalne rozdrabniacze do gałęzi. Dla naszych klientów udostępniamy specjalistyczne maszyny do neutralizacji gałęzi oraz przerobu biomasy. Na naszym cenniku zawarta jest cena za wynajem rozdrabniarki do gałęzi Wieniawa. 

Usuwanie gniazd szerszeni / os, w okresie od maja do września wykonujemy ekspresowe likwidacje gniazd z dachów, przybudówek, składów drewna, szop, garaży, placów zabaw, szkół, ogrodów, zabudowań Szydłowiec - Radom.

Wywóz drzewa usuwamy z miejsca prac zleconych pozostałości drewna, gałęzi i biomasy. W większości przypadków jest to usługa bezpłatna. Usuwamy również gałęzie wywożąc je z posesji bądź rozdrabniając je na zrębki, które można spakować do worków i wywieźć na działkę jako kompost.